Księgarnia Religijna

Witaj, zapraszamy abyś zainteresował się księgarnią gloria24.pl – jest to z pewnością Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

gloria24 księgarnia

Księgarnia Gloria24.pl działa na rynku książki katolickiej od 8 lat. Aktualnie jest to największa internetowa księgarnia religijna w Polsce.

Nasza księgarnia gloria24.pl miała swoją premierę 1 kwietnia 2005 r. na XI Targach Wydawców Katolickich w Warszawie. Naszym celem było stworzenie jak najszerszej oferty książek religijnych, bezpiecznych gier czy wartościowej muzyki. Chcieliśmy aby nasza księgarnia była miejscem gdzie Czytelnik znajdzie dobrą i wartościową literaturę o różniej tematyce. Priorytetem dla nas jest to, by nasza oferta promowała tylko wartości chrześcijańskie. Aby nasz Klienta czuł się bezpiecznie kupując w naszej księgarni. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć tak przyjazną księgarnię.

Dziś nasza księgarnia gloria24.pl ma 8 lat. Odnotowaliśmy przez ten czas wiele sukcesów. Zarówno komercyjnych, jak i non-profit. Gloria24.pl stała się szeroko rozpoznawalną marką. Z księgarnią współpracują największe katolickie portale internetowe: Opoka.org.pl, Wiara.pl, Katolik.pl i Fronda.pl i inne. Obsługujemy także sklepy na portalach Wiara.pl i Opoka.org.pl.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s